Ubytování na farmě

Vítejte na portále Ubytování na farmě, který pro vás připravil obsáhlou databázi farem a statků, nabízejících svým klientům mimo jiné i ubytovací služby. Ubytování na farmě přináší srozumitelný přehled farem v Čechách a na Moravě, členěný prvotně dle požadovaného regionu. Ve vybraném regionu se pak již můžete orientovat podle podrobných informací o jednotlivých farmách a statcích. Ubytování na farmě si klade za cíl kromě prezentování kompletních informací o objektu zejména přehlednost a snadnou orientaci všech uživatelů. Rezervace Vámi vybraného pobytu Vám tak zabere minimum času a vše jednoduše vyřídíte z pohodlí domova. Přejeme příjemnou dovolenou s naším portálem Ubytování na farmě.

Kancelář ASZ ČR

Farm Accomodation

Welcome to the „Ubytováni na farmě“ website. Here, you will find a large database of farms which offer accommodation services to their customers. The website presents a comprehensible overview of Czech and Moravian farms ordered according to regions.
You can overview detail information on particular farms in the region you chose. The “Ubytování na farmě” website aims to present complete information about the facilities as well as well-arranged and helpful information for all users. The booking of your stay will take only a few minutes and you will be able to arrange everything from your home.
We wish you a pleasant holiday with the “Ubytování na farmě” website.

The main office of Association of Private Farming of the Czech Republic