Přihlášení

Ranč Malevil

Ranč Malevil  Hodnocení:
4,3
 
Cena od:
na dotaz
Kapacita: 106
Malevil najdete v překrásném údolí Lužických hor nad obcí Heřmanice u Jablonného v Podještědí. Ranč Malevil nabízí ubytování buď přímo v hotelu v areálu Malevilu, či v přilehlých komfortních srubech a nebo ve dvou malevilských penzionech, které jsou v blízkosti Malevilu. K dispozici je ubytování pro 106 osob.

internet v objektu zvířata v objektu vhodné pro rodiny s dětmi umístění v přírodě bezbariérový přístup možnost parkování možnost stravování vhodné pro cykloturistiku

Kozí farma Žofín

Kozí farma Žofín  Hodnocení:
3,9
 
Cena od:
na dotaz
Kapacita: 6
Chov,prodej plemen. koz, výroba a prodej kozích produktů-mléko, sýry…, ubytování na farmě, prohlídky farmy, možnost účasti na provozu farmy. Lužické hory, Mikroregion Tolštejn - stanoviště hry Vandrování po Tolštejnském panství.

Ekofarma Babiny

Ekofarma Babiny  Hodnocení:
3,0
 
Cena od:
na dotaz
Kapacita: 32
Ubytování na farmě nabízející tématické vyjížďky na koních, exkurze s ochutnávkou bio potravin a lázně pro koně. Ekozemědělec roku 2002.

vhodné pro rodiny s dětmi umístění v přírodě možnost parkování vhodné pro cykloturistiku

Na Stodolci

Na Stodolci  Hodnocení:
nehodnoceno
Cena od:
na dotaz
Kapacita: 38
Penzion Na Stodolci se nachází v bezprostřední blízkosti Národního parku „České Švýcarsko“ známého především díky skalnímu masivu “Pravčická brána”. Stojí na samém rozhraní chráněné oblasti Lužických hor a Labských pískovců na kraji Šluknovského výběžku v malebné jižní části obce Dolní Chřibská plné roubených chalup, začínajících hlubokých lesů a pískovcových skal.

internet v objektu vhodné pro rodiny s dětmi umístění v přírodě možnost parkování možnost stravování vhodné pro cykloturistiku

1
 
Asociace soukromého zemědělství ČR © 1998-2015 | kancelar@asz.cz
Samkova 1, 110 00 Praha 1 | tel.: 266 710 414 | fax: 266 710 413
Adresář firem | Inzerce | Obchod | Ubytování na farmě |
load