Přihlášení

Ski areál Lipno

Ski areál Lipno

Lipno nad Vltavou 87
Lipno nad Vltavou, 382 78

Telefon: +420 380 736 053
GSM: +420 731 410 800
Fax: +420 380 736 054
E-mail: infocentrum@lipnoservis.cz
Web: http://www.skiareallipno.cz

 
Ukázat na mapěZaslat poptávku Poslat jako dárek

Fotogalerie

Ski areál Lipno

Ski areál Lipno

 
Ski areál Lipno

Ski areál Lipno

 
Ski areál Lipno

Ski areál Lipno

 
Ski areál Lipno

Ski areál Lipno

 
Ski areál Lipno

Ski areál Lipno

 
Ski areál Lipno

Ski areál Lipno

 
 
Skiareál Lipno je moderní lyžařské středisko nabízející nekonečné pohodlí pro rodiny s dětmi a začínající lyžaře, na které čeká nejmodernější výukové hřiště v ČR – FOXPARK. Prodloužené až 60 m široké sjezdové tratě zaručují kvalitní a bezpečné lyžování. Připraven je atraktivní snowpark a večerní lyžování. Na bezplatném centrálním parkovišti přímo u lanovky naleznete kompletní zázemí pro Vaši zimní dovolenou - 2 alpské restaurace, Apres´skibary, lyžařskou půjčovnu, školu, skiservis, supermarket.

Sjezdové tratě

Základní info: Skiareál Lipno je moderní lyžařské středisko nabízející nekonečné pohodlí pro rodiny s dětmi a začínající lyžaře. Prodloužené až 60 m široké sjezdové tratě zaručují kvalitní a bezpečné lyžování. Lyžařská škola Skischool Lipno je největší a nejlépe vybavenu lyžařskou školou v České republice jako jediná využívající nejmodernější lyžařské výukové hřiště v České republice - Foxpark. Lyžařská výuka probíhá zábavnou avšak efektivní formou her a soutěží, známou z alpských středisek. K dispozici jsou 3 čtyřsedačkové lanovky, 3 pohyblivé koberce v dětském výukovém hřišti a 2 dětské vleky. 40 sněžných kanónů na všech sjezdovkách garantují sněhovou jistotu po celou zimu.
Celková délka: 7,5 km
Druhy sjezdovek: Modrá, Černá
Počet sjezdovek - modrá: 4
Počet sjezdovek - černá: 3

Lyžařské běžecké tratě

Základní info: Skiareál Lipno nabízí moderní areál pro klasické lyžování, které nabízí prvotřídně strojově upravované stopy v celkové délce 24 km. Všechny běžecké tratě jsou pravidelně upravovány a nabízejí možnost pro klasický styl i bruslení. Obtížnost stop je volena tak, aby si na své přišly jak běžkaři „výletníci“, tak běžkaři „závodníci“. Pro pocit maximálního pohodlí a komfortu je pro Vás k dispozici nástupní místo s velkokapacitním parkovištěm pro 100 automobilů a 4 autobusy, na které jsou již nataženy běžecké stopy. Nástupní místo se nachází u bývalého parkoviště Kramolín nad fotbalových hřištěm v Lipně nad Vltavou.

 
 
Asociace soukromého zemědělství ČR © 1998-2015 | kancelar@asz.cz
Samkova 1, 110 00 Praha 1 | tel.: 266 710 414 | fax: 266 710 413
Adresář firem | Inzerce | Obchod | Ubytování na farmě |
load