Přihlášení

Hotel Irida

Hotel Irida

Na Poříčí 3 / 398
Plzeň-Severní Předměstí, 301 00

Telefon: +420 775 702 744
Fax: +420 311 516 396
E-mail: hotel.irida@ubytovani.travel

 
Ukázat na mapěZaslat poptávku Poslat jako dárek

Fotogalerie

Hotel Irida

Hotel Irida

 
Hotel Irida

Hotel Irida

restaurace
 
Hotel Irida

Hotel Irida

 
Hotel Irida

Hotel Irida

 
Hotel Irida

Hotel Irida

pokoj
 
Hotel Irida

Hotel Irida

pokoj
 
Hotel Irida

Hotel Irida

pokoj
 
 
Hotel Irida leží jen 200 m z centra města. Nabízí komfortní ubytování v Plzni ve 20 pokojích na úrovni standart a first class. Stylová restaurace, salonek, letní terasa. Wellness centrum - sauna, parní box, vířivka a masáže.

internet v objektu zvířata v objektu vhodné pro rodiny s dětmi možnost parkování možnost stravování vhodné pro cykloturistiku

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 52
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové - double, 2 lůžkové - twin, 3 lůžkové

Služby

Klasifikace: ****
Nabízíme služby: Plzeňský Prazdroj a řadu specialit si můžete vychutnat v hotelové restauraci, odpočinout si můžete ve wellness centru. Můžete využít kancelářský servis, bezdrátové připojení na internet zdarma, přístupné v celé budově hotelu je samozřejmostí. Kamerovým systémem hlídané parkování je zajištěno přímo před hotelem.
Poloha: Hotel se nachází 200 metrů od historického centra města Plzně s krásným výhledem na řeku.
Vybavení: Pokoj se sociálním zařízením, TV na pokoji, TV-SAT, WiFi, Počítač s internetem k dispozici , Veřejný telefon, Zahrada, terasa, Tělocvična, fitness, Sauna, Vířivka, Půjčovna kol, Zvířata akceptována, Uzavřené parkoviště, Výtah, Trezor v objektu , Restaurace v objektu , Klimatizace v objektu
Doplňkové služby: Snídaně, Praní, žehlení, Masáže, rehabilitace, Taxi, Jazykové znalosti

Okolí objektu

Tipy na výlety : Návštěva ZOO Plzeň Pěší procházka (cca 15 min pěšky) do Plzeňské Zologické a botanické zahrady, která je vyhlášená širokou škálou živočišných a rostlinných druhů z celého světa... Na kolech po okolí Zajistíme pro Vás zapůjčení jízdních kol a Vy si můžete vychutnávat jízdu nádhernou krajinou v okolí Plzně... Návštěva pivovaru Pěší procházka (cca 15 min pěšky) do Plzeňského Prazdroje. Buďte svědky toho, jak přichází Pilsner Urquel více než 160 let na svět. Při cestě do Pivovaru můžete navštívit i pivovarské muzeum, kde je vystaveno více než 15 tisíc exponátů. Po stopách historie Díky poloze našeho hotelu můžete být během několika málo minut chůze přímo v centru města Plzně a prohlédnout si vše, co Vás zaujme.

 
 
Asociace soukromého zemědělství ČR © 1998-2015 | kancelar@asz.cz
Samkova 1, 110 00 Praha 1 | tel.: 266 710 414 | fax: 266 710 413
Adresář firem | Inzerce | Obchod | Ubytování na farmě |
load