Přihlášení

Penzion Jarmilka Luhačovice

Penzion Jarmilka

Družstevní 154
Luhačovice, 763 26

GSM: +420 602 507 640, +420 723 306 350
Fax: +420 723 306 350
E-mail: reznicek.ant@seznam.cz
Web: http://www.luhacovice-penzion.com/

 
Ukázat na mapěZaslat poptávku Poslat jako dárek

Fotogalerie

Penzion Jarmilka

Penzion Jarmilka

 
Penzion Jarmilka

Penzion Jarmilka

 
Penzion Jarmilka

Penzion Jarmilka

 
Penzion Jarmilka

Penzion Jarmilka

 
Penzion Jarmilka

Penzion Jarmilka

 
Penzion Jarmilka

Penzion Jarmilka

 
Penzion Jarmilka

Penzion Jarmilka

 
Penzion Jarmilka

Penzion Jarmilka

 
 
Rodinné levné ubytování s celoročním provozem. Pokoje s balkony, samostatným soc. zařízením a kuchyňkou. Půjčovna kol. K dispozici 4 apartmány. Zahradní posezení. Relaxační i lázeňské procedury.

Kapacita

Druhy apartmánů : 5 lůžkový apartmán

Služby

Nabízíme služby: Apartmány s balkony, možnost ubytování pro 1 - 2 - 3 - 4 - 5 osob. Samostatné sociální zařízení ( toaleta, sprcha ), kompletně zařízená kuchyňka s nádobím včetně lednice, televizor, je samozřejmostí u každého apartmánu. Letní posezení na zahradě s možností slunění ( lehátka k dispozici v penzionu ), v altánku s možností grilování. Dětem je k dispozici pískoviště.
Vybavení: Pokoj se sociálním zařízením, TV na pokoji, TV-SAT, Pokoj s balkónem, Gril, ohniště, Zahrada, terasa

Okolí objektu

Popis okolí: Turistika, tenisové kurty, tenisová hala, sportovní hala, kužely, bowling, různé posilovny, masáže, přehrada, koupaliště, cykloturistika – vše v dosahu. V zimním období místní sjezdovka, sportovní středisko Lopeník , Valašské Klobouky – Jeleňovská, umělý lyžařský svah ve Zlíně.
Možnosti v okolí: Tenisové kurty , Přírodní koupání, Restaurace , Fitness centrum , Vhodné pro pěší turistiku, Lyžování , Bowling, Squash , Masáže
Tipy na výlety : Buchlov - hrad, Buchlovice – zámek s parkem a zahradnictvím, Hodonín, Kroměříž – Arcibiskupský zámek s Podzámeckou zahradou, Arcibiskupské vinné sklepy, Květná zahrada, Bezručův park, Kuželov – větrný mlýn, Kyjov – oblast Slovácko, Lopeník – rozhledna 900 m, Mikulčice -areál slovanského velkomoravského hradiště, Modrá, Petrov, Strážnice - skanzen, Uherský Brod s aqua centrem DELFÍN provozovaným celoročně. Uh. Hradiště – Staré Město s přístavištěm Baťova kanálu, Uh.Brod – vodní centrum s celoročním provozem, Velehrad, Velehrad – Modrá, Vizovice – zámek + výrobní závod likérů Jelínek, Vizovice - zámek se zámeckou záhradou a galerií Zlín – krajské město se zámkem + obuvnické muzeum, Zlín – Malenovice – středověký hrad ZOO Lešná se zámečkem Trenčín ve Slovenské republice – město módy, známý hrad

 
 
Asociace soukromého zemědělství ČR © 1998-2015 | kancelar@asz.cz
Samkova 1, 110 00 Praha 1 | tel.: 266 710 414 | fax: 266 710 413
Adresář firem | Inzerce | Obchod | Ubytování na farmě |
load