Přihlášení

Penzion Vinoř

Penzion Vinoř

Dolní Albeřice 41
Horní Maršov, 542 26

Telefon: +420 777 734 854
E-mail: penzion-vinor@seznam.cz
Web: http://www.penzionvinor.cz

 
Ukázat na mapěZaslat poptávku Poslat jako dárek

Fotogalerie

Penzion Vinoř

Penzion Vinoř

 
Penzion Vinoř

Penzion Vinoř

 
Penzion Vinoř

Penzion Vinoř

 
Penzion Vinoř

Penzion Vinoř

 
 
Horský penzion v klidné části východních Krkonoš s rodinnou kuchyní a domácím prostředím v blízkosti 3 známých lyžařských středisek-Jánských Lázní,Pece pod Sněžkou a snowparku Mladé Buky. Vlek, zastávka skibusů u penzionu.

Služby

Nabízíme služby: Penzion má kapacitu 60 míst, je Vám k dispozici celoročně a nabízí více než domácí prostředí s výbornou rodinou kuchyní, profesionálním a vstřícným přístupem personálu, pocitem komfortu a soukromí v členitém prostředí interiéru. Díky své poloze v klidném prostředí a neporušené přírodě je ideálním místem k odpočinku i k aktivní rekreaci - pěší turistice, cykloturistice, lyžování, klasickému lyžování, koupání, rybaření, houbaření, atd... Penzion je vhodný k pořádání rodinných oslav, svateb, školení, seminářů, pobytů škol v přírodě apod... K Vašemu pobytu lze připojit společenské akce s muzikou a doprovodnými akcemi např. - opékáním selete a jiných pochoutek na rožni. Penzion má vlastní parkoviště přímo u oběktu.
Doplňkové služby: Polopenze, Plná penze

Okolí objektu

Popis okolí: Pouhých 50m od penzionu je od letošní zimy v provozu nově otevřený vlek. V blízkosti penzionu je k dispozici vlek s lyžařskou školou, který potěší především začátečníky a rodiny s dětmi. Necelý kilometr od penzionu se nalézá další vlek, který se zavděčí lyžařům a snowboardistům každého věku a úrovně. Do ski areálů jezdí skibus se zastávkou přímo před penzionem ZDARMA!!! Lyžařská střediska Černá Hora - Jánské Lázně, Pec pod Sněžkou a snowpark Mladé Buky jsou v dosahu 9 km. Poblíž našeho penzionu naleznete upravované běžecké tratě, které Vás provedou krásnými zákoutími našich nejznámějších hor a po jejichž hřebenech dojedete na naši nejvyšší horu Sněžku. Na penzionu je k dispozici anglicky mluvící instruktor snowboardingu. V létě a za nepřízně počasí máte možnost navštívit spoustu vzácných památek a kulturních akcí v blízkém okolí a provozovat všechny různé druhy sportů v přilehlých městech.
Možnosti v okolí: Tenisové kurty , Golfové hřiště , Přírodní koupání, Krytý bazén, Bowling, Možnost lyžování

 
 
Asociace soukromého zemědělství ČR © 1998-2015 | kancelar@asz.cz
Samkova 1, 110 00 Praha 1 | tel.: 266 710 414 | fax: 266 710 413
Adresář firem | Inzerce | Obchod | Ubytování na farmě |
load