Přihlášení

Penzion u Dračí sluje

U Sluje

Švestková 215
Liberec 32 - Radčice, 460 01

Telefon: +420 775 702 744
Fax: +420 311 516 396
E-mail: penzion.u.draci.sluje@ubytovani.travel

 
Ukázat na mapěZaslat poptávku Poslat jako dárek

Fotogalerie

u sluje 9

u sluje 9

 
u sluje 5

u sluje 5

 
u sluje 6

u sluje 6

 
u sluje 7

u sluje 7

 
u sluje 8

u sluje 8

 
u sluje 3

u sluje 3

 
u sluje 2

u sluje 2

 
u sluje 4

u sluje 4

 
 
Příjemné ubytování v CHKO Jizerské hory pro letní i zimní dovolenou pro rodiče s dětmi. Tři moderně zařízené apartmány v rodinném penzionu na okraji Liberce. Okolí penzionu nabízí příznivé podmínky pro turistiku, cykloturistiku, lyžování, golf.

vhodné pro rodiny s dětmi nekuřácký objekt možnost parkování

Kapacita

Celkový počet pokojů: 3
Druhy apartmánů : 4 lůžkový apartmán , 5 lůžkový apartmán , 6 - 10 lůžkový apartmán

Služby

Možnosti parkování : Parkoviště u penzionu.
Nabízíme služby: Nabízíme Vám ubytování ve 3 nových, moderně zařízených apartmá: Apartmá č. 1: celkem 7 lůžek - 2 ložnice po 2 lůžkách, obývací pokoj (TV) s 1 lůžkem a rozkládacím dvojlůžkem, kuchyň s vestavnými spotřebiči (keramická varná deska,horkovzdušná trouba, myčka nádobí, chladnička) a jídelnou, koupelna (WC, sprchový kout). Apartmá č. 2: celkem 4 lůžka - 2 ložnice po 2 lůžkách, jídelna (TV) s kuchyňkou, koupelna (WC, sprchový kout). Apartmá č. 3: celkem 5 lůžek - 1 ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj (TV) s 1 lůžkem a rozkládacím dvojlůžkem, jídelna s kuchyňkou, koupelna (WC, sprchový kout). U penzionu se nachází zahrada s prostornou terasou, kterou můžete využít k posezení i grilování. V blízkosti penzionu je možnost stravování v restauracích. Ubytování se zvířaty není možné.
Poloha: Penzion se nachází v nádherné lokalitě Chráněné krajinné oblasti Jizerské hory, v Radčicích, městské části Liberce – 8 kilometrů od centra města, 100 km od hlavního města Prahy a nedaleko golfového hřiště Golf Ypsilon na Fojtce.
Vybavení: Pokoj se sociálním zařízením, Pokoj s kuchyňkou , TV-SAT, Zahrada, terasa, Dětské hřiště, Parkoviště, Úschovna sportovních potřeb, Chladnička na pokoji

Okolí objektu

Popis okolí: Okolí penzionu, Jizerské hory, Liberec, Ještěd, nabízí příznivé podmínky pro turistiku a cykloturistiku, lyžování (sjezdové i běžecké), koupání v přehradní nádrži (20 minut chůze), nebo si můžete zajít do nedaleké Fojtky zahrát golf v Ypsilon Golf Clubu Liberec. Do centra Liberce se pohodlně dostanete autobusy MHD.
Možnosti v okolí: Tenisové kurty , Golfové hřiště , Přírodní koupání, Krytý bazén, Mini golf , Půjčovna kol, Půjčovna lyží , Fitness centrum , Bowling, Vyhlídkové lety, Squash , Vodní sporty , Sauna, Whirpool , Jízda na koni, Masáže , Víceúčelové hřiště , Možnost lyžování, Aquapark, Možnost rybolovu

 
 
Asociace soukromého zemědělství ČR © 1998-2015 | kancelar@asz.cz
Samkova 1, 110 00 Praha 1 | tel.: 266 710 414 | fax: 266 710 413
Adresář firem | Inzerce | Obchod | Ubytování na farmě |
load