Přihlášení

Hotel Achát

Hotel Achát

Malý Semerink 123
Janov nad Nisou, 468 11

Telefon: +420 775 702 744
Fax: +420 311 516 396
E-mail: hotel.achat@ubytovani.travel

 
Ukázat na mapěZaslat poptávku Poslat jako dárek

Fotogalerie

Hotel Achát

Hotel Achát

solárium
 
Hotel Achát

Hotel Achát

koupelna
 
Hotel Achát

Hotel Achát

koupelna
 
Hotel Achát

Hotel Achát

pokoj
 
Hotel Achát

Hotel Achát

fitness
 
Hotel Achát

Hotel Achát

dětský koutek
 
Hotel Achát

Hotel Achát

bar
 
Hotel Achát

Hotel Achát

konferenční sál
 
Hotel Achát

Hotel Achát

restaurace
 
Hotel Achát

Hotel Achát

solná jeskyně
 
Hotel Achát

Hotel Achát

předsálí
 
 

Hotel Achát

Hotel Achát leží v Jizerských hrách v nadmožské výšce 700 m přímo nad horským střediskem Janov nad Nisou v části zvané Malý Semerink. Typický horský hotel, který prošel kompletní obnovu a uspokojí i ty nejnáročnější požadavky na ubytování, stravování a relaxaci. Disponuje 29 standardně vybavenými pokoji a 6 pokoji de luxe. Báječné místo nejen pro pouhé ubytování na horách, ale třeba i pro Silvestr na horách a podobné příležitosti.

internet v objektu vhodné pro rodiny s dětmi umístění v přírodě možnost parkování možnost stravování vhodné pro cykloturistiku

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 90
Celkový počet pokojů: 35
Druhy pokojů: 2 lůžkové - double, 2 lůžkové - twin, 3 lůžkové, 4 lůžkové

Služby

Klasifikace: ***
Příjezd : 14:00
Odjezd: 10:00
Poloha: Hotel Achát je umístěn v malebném prostředí Jizerských hor v nadmořské výšce 700 m přímo nad horským střediskem Janov nad Nisou v části zvané Malý Semerink.
Vybavení: Pokoj se sociálním zařízením, TV na pokoji, TV-SAT, Internet v objektu, Konferenční místnost, Vybavení pro školení, Solárium, Tělocvična, fitness, Dětský koutek , Stolní tenis, Billiard, kulečník, Parkoviště, Úschovna sportovních potřeb, Kreditní karty akceptovány, Trezor v objektu , Restaurace v objektu , Solná jeskyně
Doplňkové služby: Snídaně, Polopenze, Plná penze, Konferenční služby, Jazykové znalosti, Firemní rauty a oslavy

Okolí objektu

Popis okolí: Jizerské Hory poskytují pestrou nabídku možností sportování, zábavy, relaxace i poznání. Díky ideální poloze hotelu zde tedy naleznete prostředí vhodné nejen k odpočinku, ale i k procházkám, turistickým i cyklistickým výletům, v zimním období pak výborné podmínky pro sjezdové i běžecké lyžování.
Možnosti v okolí: Tenisové kurty , Golfové hřiště , Přírodní koupání, Krytý bazén, Venkovní bazén, Půjčovna kol, Půjčovna lyží , Fitness centrum , Vhodné pro pěší turistiku, Lyžování , Bowling, Squash , Vodní sporty , Sauna, Jízda na koni, Víceúčelové hřiště , Bobová dráha , Možnost lyžování, Aquapark
Tipy na výlety : Volnou chvíli můžete vyplnit návštěvou zoologické a botanické zahrady v Liberci, či výlety na okolní zámky. Zámek Frýdlant Zámek Sychrov Nedaleko Bedřichova se nachází lovecký zámeček Nová Krásu celého kraje můžete shlédnout z blízkých rozhleden, které jsou propojeny značenými turistickými cestami a umožňují krásné pohledy nejen na města pod nimi, ale i na Český ráj, Lužické hory a Krkonoše.
Možnost lyžování : Lyžaři mohou vyzkoušet několik skiareálů, na běžkaře čeká více než 150km upravovaných tratí. V blízkosti hotelu se nachází horské středisko Severák (10 minut pěšky), kde naleznete 10 lyžařských vleků, sjezdovky jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé lyžaře. Samozřejmostí jsou i půjčovny lyžařského vybavení, ski-servisy a lyžařská škola. Dalšími dosažitelnými středisky jsou Bedřichov a Špičák. Tato oblast je známa také tzv. Jizerskou magistrálou s množstvím upravených běžeckých tras.
Koupání : Krytý bazén a přehrada v Jablonci nad Nisou, aquapark Babylon v Liberci, přírodní koupaliště Bedřichov.

Cílové skupiny


Aktivní dovolená: ANO
Aktivní dovolená - nabídka: Díky ideální poloze hotelu zde tedy naleznete prostředí vhodné k procházkám, turistickým i cyklistickým výletům, v zimním období pak výborné podmínky pro sjezdové i běžecké lyžování.
Kongresová a incentivní turistika: ANO
Kongresová a incentivní turistika - nabídka: Hotel nabízí konferenční prostor pro 60 osob dle zasedacího uspořádání. Sál je vybaven potřebnou technikou. K dispozici vám samozřejmě může být i relaxační a sportovní zázemí hotelu.

Kongresová a incentivní turistika - specifikace

Kongresy: ano
Technické vybavení: Flip-chart, Televizor, DVD přehrávač, CD přehrávač, Dataprojektor, Přenosné plátno, Internet
Služby: Parkoviště
Prostory pro akce: Školící místnost
Školící místnost - kapacita: 60

Golf

Základní parametry: Trenažér

 
 
Asociace soukromého zemědělství ČR © 1998-2015 | kancelar@asz.cz
Samkova 1, 110 00 Praha 1 | tel.: 266 710 414 | fax: 266 710 413
Adresář firem | Inzerce | Obchod | Ubytování na farmě |
load